Dresy damskie

Informacje o dresach dostępne na tej stronie są dzięki dresy24.com - dresy damskie

Menu nawigacyjne

Dresy do grzybobrania

Dresy damskie także na grzyby

Grzybobranie, świeże powietrze i cisza. Trele ptaków, szum drzew i powiew wiatru. Las. Czyż las nie jest świetnym miejscem na odpoczynek? To najlepsze miejsce, jakie można sobie wymarzyć.

Mimo swych rewelacyjnych zalet las posiada również wady. Mowa tu o wystających korzeniach, insektach, kleszczach i owadach. Aby się przed nimi chronić , najlepiej jest się dobrze ubrać. Doskonałym ubiorem do lasu jest dres damski.

Ale nie zwykły dres, najlepiej dres welurowy, który ochroni nasze działo przed działaniem owadów. Dres ochroni nas przed ukąszeniem komara czy też przed wbiciem się w nasz ciało niechcianego kleszcza. Tego wszystkiego dokona bluza dresowa narzucona na wierzch górnych partii ciała, zaś spodnie dresowe uchronią nas przez zadrapaniami nóg na wystających, ostrych patykach, gałązkach czy krzewach kolczastych.

Kiedy wybieramy się do lasu pamiętajmy również o nakryciu głowy. Do tego celu może nam posłużyć kaptur od naszej bluzy dresowej.

Zaopatrzmy całą rodzinę w dresy welurowe, po to być czuć się bezpiecznym i dalekim od insektów. Które chcąc, nie chcąc czyhają na nas pośród koron drzew.